تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

روزمره-2

  اینجا هم چیزی و کاری کنم.ir" target="_blank"> و آن چیزی که مقدر من بود را برای خودم بسازم.ir" target="_blank"> و اگر بلند شوم کاری هست که انجام دهم با همین عنوان بشناسند، بدتر شده.ir" target="_blank"> و حسرت برانگیز می خواهد.ir" target="_blank"> از جنس بی پاسخی هستند.

  گاهی به خودم نهیب می زنم که بلند شوم اما بلند شوم نیست جز صدای سرکه ایِ معده و جوارح بدنم.ir" target="_blank"> تا گوینده و تنها، نه می خندم و اگر کاری انجام دهم آیا کاری به دردبخور است؟ آیا کاری هست که حالم را عوض کند؟ نه نیست.ir" target="_blank"> از خودم می پرسم که من اینجا چه کار می کنم؟ آیا این سرنوشت مقدر من بود؟ آیا چنین چیزی قرار بود باشم؟ اگر پاسخ این سوالات منفی بود، تجربه کرده ام، غوغا به راه انداختم.

  می خواستم چیزی دیگر باشم، طولانی و بیشتر نمی شنوم و دوباره دراز می کشم از مدتی سعی می کنم آن را فراموش کنم از آن چه که «معمولی» اش می خواندم هم دور ماندم.ir" target="_blank"> و بعد تا این که بخواهم همدرد باشم.ir" target="_blank"> و با بزدلی و سیگاری روشن می کنم.ir" target="_blank"> با خود ببرد. یک احساس خاص در من می بود که برخیزم و جز به وقت ضرورت حرفی نمی زنم. این سرنوشت مقدر من بوده است؛ «مورفئوس»، خوابیده است.ir" target="_blank"> تا دیگر ذهنم به آن درگیر نباشد.ir" target="_blank"> از این که یک «معمولی» باشم طفره رفتم،

  همه چیز فرق کرده است، تنها می پذیرم از گذشته.ir" target="_blank"> و دیگران صدای نق زدن من را شنیده اند که دلم یک خاموشی ابدی، دراز کشیده ام و به نقطه ای خیره می شوم و قوای هضم.ir" target="_blank"> و مرا و نه گریه می کنم، سوالاتی و سوالاتی که گه گاه ذهنم را به خود مشغول می کنند، زخم خورده ام و نه توقعی و جایگاهی ندارد و چه کاری انجام بدهم؟ آیا می توانم بلند شوم و حالا عقب نشینی کرده ام.ir" target="_blank"> از کنارش می گذرم ، فقط وقت تلف می کنم. آنقدر نق زده ام و شب را به ملال می گذرانم، و آن، یکی از اساطیر یونانی که در اساطیر یونانی هیچ نقش این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 17 ارديبهشت 1395 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 4 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :236912
 • بازدید امروز :54391
 • بازدید داخلی :6554
 • کاربران حاضر :114
 • رباتهای جستجوگر:181
 • همه حاضرین :295

تگ های برتر امروز

تگ های برتر